AKADEMIA

Lucky Barber Academy by Janik została stworzona przez Mistrza Świata Łukasza Janik z myślą o osobach, które szukają profesjonalnych szkoleń z zakresu męskiego fryzjerstwa.
Naszym zadaniem jest przekazanie wiedzy oraz umiejętności wypracowanych i zdobytych przez lata pracy, co stanowi bezcenne źródło inspiracji.
Łączymy tradycję barberingu z nowoczesnym fryzjerstwem oraz stylizacją męskich włosów.
Oferujemy kursy dla osób rozpoczynających swoją karierę w branży oraz tych, które posiadają już długoletni staż pracy, ale chcą dalej doskonalić swoje umiejętności.
Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia grupowe (4-6 osobowe), jak i indywidualne.
Po ukończeniu kursu każdy uczestnik będzie w stanie samodzielnie wykonywać ceniony dziś zawód Barbera.

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”
Benjamin Franklin

SZKOLENIA

W jaki sposób zapisać się na szkolenie?

  1. Skontaktuj się z nami by ustalić na czym Ci zależy i czego od nas oczekujesz.
  2. Warunkiem zapisu na szkolenie jest wpłacenie zaliczki w wysokości 30% ceny szkolenia. Na wpłatę czekamy do 5 dni roboczych. W przypadku braku wpłaty termin szkolenia zostaje anulowany.
  3. Szkolenie grupowe organizowane jest w niedziele. Zaczynamy od części teoretycznej, a następnie pokazu. Szkolenie rozpoczyna się zazwyczaj od godz. 10:00. Przewidywana przerwa obiadowa między godz. 12:00-13:00. Warsztaty zaczynamy od 13:00-16:00/17:00.
  4. Jeśli szkolenie zostaje odwołane przez organizatora to zwrócimy Ci kwotę wpłaconej zaliczki. Jeśli to Ty dokonasz rezygnacji zaliczka przepada na rzecz organizatora.
  5. W przypadku udowodnionych zdarzeń losowych skutkujących brakiem możliwości odbycia szkolenia ustalany nowy termin nie dalej niż do 12 miesięcy.